+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G07 Karakteristikat e shpërndarësit të aromës ultrasonike elektrike me dru të fortë druri të ngurtë SOICARE 200ml me fibra bambu


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Ningbo

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G07

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale e porosisë:

100 Pieces

Detajet e Paketimit:

33 * 49 * 31cm / 12 Copë

Aftësia e furnizimit:

50000 copë në muaj


përshkrim i produktit

SP-G07 Karakteristikat e shpërndarësit të aromës ultrasonike elektrike të drurit të fortë druri të ngurtë SOICARE 200ml me fibra bambu

1. Dizajn kompakt por me vëllim të madh 200ml

mund të përdoret për tërë natën.

2. Diapazoni kohor i punës i vazhdueshëm, 1h, 3h, 6h, plotëson nevoja të ndryshme të kohës së punës.

3. Materiali është fibra bambu dhe druri i fortë që është më eko-miqësor pa substanca të dëmshme, veçanërisht e mirë për përdorimin e fëmijëve.

4. Ngjyra të shumëfishta (Bardhë / rozë / jeshile / e zezë / gri etj.) Të disponueshme për ju që të zgjidhni, dhe mund të bëni edhe çdo ngjyrë tjetër që preferoni.


specifikimet

kapacitet

200ml

Fuqia Input

12W

zhurmë

<35dB (A)

të dhëna

AC100240V 50 / 60HZ

prodhim

DC24V, 14W, 600mA

material

Fibër bambu + PP

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Madhësia e njësisë

135 * 135 * 110mm

pesha Njësia

583g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

156 * 156 * 143mm

paketë

12 copë / kuti kartoni

Madhësia kartoni

33 49 * * 31 cm

NW / kartoni

kgs 7.00

GW / kuti kartoni

kgs 7.80


NA KONTAKTONI