+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G03B 180ml gotë bambu përhapës i aromës së njohur në formë lisi


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G08
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:49 33 * * 37cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

180ml gotë bambu, shpërndarës i aromës në formë lisi

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

● Bërë nga materiali natyror në formë të thjeshtë me kontrollin e butonit

● Mjegulla dhe drita kontrollohen veçmas; 

● Kohëmatësi: 1H / 3H / 8H / ON

Leve Niveli i mjegullës : 15-20ml / orë

Working Punë e vazhdueshme: rreth 9 orë;

Working Punë me ndërprerje: 18 orë;

Light Dritë LED natën: dritë e ngrohtë në nivel të dobët, mesatar dhe më të ndritshëm; 

-Automatikisht fiket kur nuk ka ujë / kohë;

Design Dizajn neutral për femrat dhe meshkujt

● Ky shpërndarës natyral, klasik, modern i aromës tejzanor do të përputhet dhe zbukurojë shtëpi dhe zyra moderne të dekoruara me shkallë të lartë, madje edhe hotel luksoz.


specifikimet
kapacitet180ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A 
materialbambu + PP + gotë
DritëDritë LED e natës së ngrohtë
Kohëmatës1H / 3H / 8H / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë129 * 129 * 127mm
pesha Njësia750g
Madhësia e kutisë së ngjyrave157 * 157 * 167mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 49 33 * 37cm
NW / kartonikgs 8
GW / kuti kartonikgs 8.5


NA KONTAKTONI