+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Aromaterapia qeramike dhe druri i ngurtë SOICARE lagështon shpërndarësin e vajit thelbësor


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G10C

funksion:

Humidify, Aromatherapy,

Dezinfektimi, dekoroj

Koha e punes:

10H-20H

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e njësisë:

12.7 12.7 * * 18.4 cm 

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL,

SIGURIMI ALIBABA, PAYONEE


përshkrim i produktit

Aromaterapia qeramike dhe druri i ngurtë SOICARE lagështon shpërndarësin e vajit thelbësor

·        PROJEKTIMI MINIMALST ME TEKSTUR NAT NATYRORE: Shpërndarësi dhe lagështuesi i vajit thelbësor SOICARE u krijua në Danimarkë në lidhje me natyrën dhe shpirtin Minimalist në mendje. Ajo vjen me një majë qeramike eko-miqësore dhe këmbë të forta druri. Shtë gati të përzihet pa probleme në çdo dekor me 3 mundësi ngjyrash.

·        ZGJIDHJET E KOHERSVE TUT LEHT: Shpërndarësi dhe lagështuesi i vajit thelbësor SOICARE është dizajnuar me KOHERSSIT 4-INTERVAL: 1 orë, 3 orë, 6 orë dhe Gjithmonë NDODHUR. Dritat treguese të kohëmatësit janë të dizajnuara në mënyrë delikate që të projektohen në sipërfaqen e tryezës.

·        MISTA E PASTRIMIT TG GJATAST: Shpërndarësi dhe lagështuesi i vajit thelbësor SOICARE vjen me një rezervuar uji 180 ml që ju lejon të shijoni aromën pa flakë të hapur në 2 MODE MIST: Modaliteti i vazhdueshëm siguron 10 orë aromaterapi intensive, modaliteti ndërprerës ((30 sek. ON, 30 sek. OFF)) siguron që zgjat për 20 orë me një aromë më të butë.

·        BAZUAR PLER ZGJEDHJE TIGH LEHTA: Shpërndarësi dhe lagështuesi i vajit thelbësor SOICARE nuk do të bëjë më BEEPS. Ju mund të zgjidhni ta përdorni pa PAZITUR. Shpërndarësi i vajit thelbësor SOICARE funksionon ULTRA-QET, kështu që mezi vërehet edhe gjatë orëve të mesit të natës.

·        LEHT TO P TORDORIMI DHE MIRTAMBAJTJA: Shpërndarësi dhe lagështuesi i vajit thelbësor SOICARE nuk është vetëm absolutisht BPA-FALAS, por gjithashtu është krijuar për të përdorur vajra thelbësorë në mënyrë efektive. Kordoni elektrik tepër i gjatë, 6FT është mjaft i gjatë për të arritur një prizë muri të përshtatshme. Teknologjia SMART AUTO SHUT-OFF siguron siguri maksimale në çdo kohë kur uji thahet.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

12W

zhurmë

<30dB

material

Qeramike + dru i ngurte

Rezervuari i ujit

180 ML

Frekuenca:

6.08 fl.oz

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Mënyra e mjegullës:

Vazhdueshëm / me ndërprerje

Madhësia e kutisë së ngjyrave:

16x16x19cm 

NW

0.88 kg

GW

1.05 kg


NA KONTAKTONI