+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G16B SOICARE 280ml qelqi bambu ftohtë mjegull dritë e ngrohtë përhapës vaj esencial tejzanor


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G16B

funksion:

SOICARE 280ml qelqi bambu mjegull e ftohtë dritë e ngrohtë përhapës vaj esencial tejzanor

 

aksesorë:

Manual, Përshtatës

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e njësisë:

* 14.8 14.8 * 12.5cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Funksionaliteti - difuzori i aromaterapisë integron shpërndarësin e vajit thelbësor dhe llambën e natës në një.

·        Lehtë për tu trajtuar - thjesht vendosni 5-10 pika vaj esencial në rezervuarin e ujit, ai përdor rrjedhën e ajrit për të fryrë aromën në ajër.

·        Drita e ambientit qetësues - karakterizohet gjithashtu si llamba e natës, siguron dritë të verdhë të ngrohtë dhe komode në tre ndërprerës: dritë më të ndritshme, më të dobët dhe të frymëmarrjes. Mënyra e frymëmarrjes është shoqëruese ideale me meditimin dhe jogën.

·        Uniteti i Dizajnit Minimalist dhe Materialit Natyror - I bërë nga bambu dhe qeramikë i punuar me dorë, ky shpërndarës modern dhe i hollë është i përshtatshëm për shtëpinë tuaj.

·        Marka - SOICARE kushton gjithmonë për të siguruar cilësi dhe produkte të sigurta të Wellness në shtëpi dhe shërbim të besueshëm për përdoruesit.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

12W

zhurmë

<30dB

material

gotë + bambu

Rezervuari i ujit

280ML

Tipi:

Humidifier Cool-Mist Impeller

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

funksion:

bambu qelqi mjegull e ftohtë shpërndarës vaji tejzanor

Madhësia e kutisë së ngjyrave:

* 19 19 * 18cm

NW

0.95 kg

GW

1.25 kg


NA KONTAKTONI