+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G10 180ml Difuzer vaji esencial për aromaterapi me ultratinguj prej druri prej gome


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Ningbo
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G10
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:12 Copë/karton
Koha për dorëzim:25-45 ditë varet nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, gjendje para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

180ml Bamboo Glass Ultrasonic Aromatherapy Diffuser 

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Real Bamboo Finish and Sleek Design: With attractive and natural looking, this diffuser is made of high quality bamboo wood and covered with a thin protective coat of lacquer.

2.Hand Made Glass Cover: The outer made of unique and special glass. When it comes to our premium essential oil diffusers, we make a point of using nothing but the same ultra-high grade, safe, and eco-friendly materials, as well as state-of-the-art production processes and strict quality control.

3.Warm Yellow Quiet Nightlight: This ultrasonic diffuser creates a relaxing & romantic ambience for you. Put it in your or your child’s room & use it as a night light for a restful sleep.

4. Dhurata kreative më e menduar: Ky difuzer qelqi aromaterapie ka një dizajn të veçantë, i cili sjell befasi për të afërmit dhe miqtë tuaj, lërini ata të pushojnë dhe të shijojnë efektin terapeutik të aromaterapisë dhe vajit esencial.

5. Safe Waterless Auto Off: It will automatically power off when it is detected there is little water. No worry about causing any harm to you or the machine itself.Specifications:


specifikimet
Kapaciteti180ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialGlass+Bamboo+PP
DritëWarm Yellow Brighter / Weaker / Breathing
Vëllimi i mjegullës20-25ml / h
Koha e fundit6-9hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ127 * 138mm
pesha Njësia760g
Madhësia e kutisë së ngjyrave157 * 157 * 187mm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni49 33 * * 39CM
NW / karton9.2gs
GW / karton9.8kgs


Kontaktoni