+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G03B SOICARE 180 ml qelqi bambu shpërndarës aromash popullor në formë lisi


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G08
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:49 33 * * 37cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

180ml bamboo glass popular acorn shape aroma diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

●E prodhuar nga materiali natyral ne forme te thjeshte me komandim te butonave

● Mjegull dhe drita të kontrollueshme veçmas; 

●Kohëmatësi: 1H/3H/8H/ON

●Niveli i mjegullës:15-20ml/h

●Punë e vazhdueshme: rreth 9 orë;

●Punë me ndërprerje: 18 orë;

●Drita e natës LED: dritë e ngrohtë në nivel të dobët, mesatar dhe më të shndritshëm; 

●Fike automatikisht kur uji/koha nuk ka mbaruar;

●Dizajn neutral si për femra ashtu edhe për meshkuj

●Ky shpërndarës i aromës tejzanor natyral, klasik dhe modern do të përputhet dhe do të dekorojë shtëpinë dhe zyrën e dekoruar moderne të cilësisë së lartë, madje edhe hotelin luksoz.


specifikimet
Kapaciteti180ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A
materialbambu+PP+xham
DritëDritë LED e ngrohtë e natës
Kohëmatës1H / 3H / 8H / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë129 * 129 * 127mm
pesha Njësia750g
Madhësia e kutisë së ngjyrave157 * 157 * 167mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 49 33 * 37cm
NW / kartonkgs 8
GW / kartonkgs 8.5


Kontaktoni