+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G03 180ml bamboo glass aroma diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G03
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:33 49 * * 53cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

180ml bamboo glass aroma diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

●Made of natural material in simple shape with button control

●Mist and light controllable seperately; 

●Timer: 1H/3H/8H/ON

●Mist Level:15-20ml/h

●Continuous working: around 9 hours;

●Intermittent working: 18 hours;

●LED night light : warm light in weak,medium and brighter level; 

●Auto-power off when no water/time is up;

●Neutral design for both female and male

●This natural, classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate high-grade modern decorated home and office, even luxury hotel.


specifikimet
Kapaciteti180ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A 
materialbamboo+PP+glass
DritëWarm night LED light
Kohëmatës1H / 3H / 8H / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë129 * 129 * 237mm
pesha Njësia750g
Madhësia e kutisë së ngjyrave157 * 157 * 255mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 33 49 * 53cm
NW / kartonkgs 10.6
GW / kartonkgs 12.2


Kontaktoni