+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE ujë për ngrohje dhe lagështues tejzanor mbushës me majë të ngrohtë


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-THW012

funksion:

Humidifier i ngrohtë dhe i freskët, Aromaterapi, Dezinfektim

Koha e punes:

Mjegull e ftohtë: 20H, Mjegull e ngrohtë: 11H

Prodhimi i mjegullës:

Mjegull e ngrohtë: 550ml / H, Mjegull e ftohtë:300ml / H

kapacitet

6L

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Madhësia e njësisë:

30 20 * * 28 cm 

Aftësia furnizimit:

Copa 100000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

SOICARE ujë për ngrohje dhe lagështues tejzanor mbushës me majë të ngrohtë

Funksioni Hyrje

I. Mjegull hibride e ftohtë dhe e ngrohtë (PTC + tejzanor)

Përdorni pjesën e ngrohjes PTC për të avulluar ujin në mjegullën e ngrohtë.

Përdorni dhënësin tejzanor për të prodhuar mjegullën e ftohtë.

II. Bartësi i lustrës prej qelqi qeramike, mund t'i rezistojë shkallës së ujit në mënyrë efektive për të zgjatur jetën e dobishme.

III. Funksioni i sterilizimit me 100 të ujit

Duke përdorur teknologjinë e ngrohjes PTC, temperatura e ujit mund të arrijë pothuajse 100. Mund të vrasë bakteret. Shkalla e Sterilizimit mund të arrijë 99.53%.

Temperatura rreth grykës mund të arrijë 60 nën funksionin e mjegullës së ngrohtë. Mund të shpejtojë lagështinë që shpërndahet në ajër.  

IV. Teknologjia e patentave të lagështimit të kombinimit të atomizimit dhe avullimit.

V. Me aromë

Me funksionin e aromës, ai mund ta bëjë ajrin aromatik dhe të lehtësojë lodhjen.

VI. Prodhim super i madh mjegulle, duke lagështuar në mënyrë efikase

Prodhimi i mjegullës mund të arrijë 550ML / H dhe mund të ndryshojë lagështinë e një dhome 40m to në normën e lagështisë së rehatshme në 15 minuta.

VII. Mbrojtje automatike e mbylljes me paralajmërim kur është pa ujë

Përdorni notuesin dhe Senorin e Nivelit të Ujit për të kontrolluar mbrojtjen nën ujë.

VIII. Grykë mjegulle e rrotullueshme 360 ​​gradë me dizajn anti-derdhje

Gryka e mjegullës së rrotullueshme mund të bëjë realizimin e lagështimit rreth e rrotull.

IX. Fishek opsional i demineralizimit për të zgjatur jetën e dobishme.

Jastëk shkrirjes: kjo pjesë mund të përdoret për shkrirjen, është shumë e dobishme të ndihmoni në uljen e precipitimit të ngjitur në pjesën e PTC. Mund të lahet me ujë të kripur, ne sugjerojmë që ta pastroni atë shpesh në përputhje me cilësinë lokale të ujit.

X. Rezervuar i madh uji me hyrje të madhe uji

Me kapacitetin e rezervuarit të ujit 6L, makina mund të punojë të paktën 10 orë. Dhe hyrja e madhe e ujit mund ta bëjë më të lehtë pastrimin e brendshëm të rezervuarit të ujit.

XI. Doreza e fshehur

Doreza e fshehur e bën më të lehtë mbushjen. Convenientshtë i përshtatshëm dhe nuk do të ndikojë në pamjen e jashtme.

XII. Funksioni "AUTO"

Nën funksionin AUTO, makina mund të rregullojë prodhimin e mjegullës në përputhje me lagështinë e mjedisit për të arritur nivelin e lagështisë së rehatshme

 

Vendosja:

• Humidistat i rregullueshëm nga 40% në 80%

• Monitorimi i lagështisë së ambientit dhe funksioni i shfaqjes

• Cilësimi i kohës 1 ~ 12 orë

• Mbrojtje e dyfishtë nga mbinxehja e sensorit dhe siguresës së mbinxehjes.

• Dizajn i integruar i trupit për shtypjen e zhurmës, super i qetë kur veproni

• Me modalitetin e gjumit


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

280W (mjegull e ftohtë në 30W)

zhurmë

<45dB

material

ABS

Rezervuari i ujit

6 L

Frekuenca:

50 / 60Hz

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Ambienti i punës:

lagështia relative ≤95% RH, temperatura: 5~45

Vëllimi i lartë i mjegullës

550 ml / orë

Vëllimi i ulët i mjegullës

300 ml / orë

Madhësia e njësisë:

30x20x28cm 

NW

1.95 kg

GW

3.10 kg

 

 

 


NA KONTAKTONI