+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE mjegulla e ftohtë dhe majë e ngrohtë e aromaterapisë mbushin lagështuesin e ajrit


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-THW003

funksion:

Humidifier i ngrohtë dhe i freskët, Aromaterapi, Dezinfektim

Koha e punes:

Mjegull e ftohtë: 18H, Mjegull e ngrohtë: 10H

Prodhimi i mjegullës:

Mjegull e ngrohtë: 550ml / H, Mjegull e ftohtë:300ml / H

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Madhësia e njësisë:

25 20 * * 33 cm 

Aftësia furnizimit:

Copa 100000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

SOICARE mjegulla e ftohtë dhe majë e ngrohtë e aromaterapisë mbushin lagështuesin e ajrit

Ky lagështues me dy lloje mjegulle, mjegull e ftohtë dhe mjegull e ngrohtë.

1. Funksioni dhe Karakteristikat:

1) Ekran LED i klasit të lartë

2) Tre nivele të mjegullës së ftohtë dhe mjegullës së ngrohtë janë në dispozicion

3) Funksioni i kohëmatësit nga 1h në 12h 

4) Vendosja e lagështisë nga 30% 90%

5) Lagështia përcaktohet nga çdo 5%. Kur lagështia të arrijë vlerën e cilësimit, makina do të ndalojë së funksionuari. Dhe kur lagështia e dhomës është nën vlerën e përcaktimit prej 5%, makina do të rifillojë punën

6) Me funksion aroma

7) Grykë të mjegullës me dy nivele, 360 të rrotullueshme

8) Mbrojtja nga mungesa e ujit

9) Ndaloni automatikisht punën kur ngrini rezervuarin e ujit                                                                                                                                                                               

10) Me modalitetin e gjumit

11) Ekrani LED mund të fiket për të zvogëluar shqetësimin e dritës për të fjetur. Nën modalitetin e gjumit, makina do të qëndrojë pa asnjë zë kur është pa ujë, LED do të tregojë butonin pa ujë.

12) Telekomanda është opsionale

13) Patentë mbushëse e sipërme me rezervuar uji të ndashëm

14) Kapaciteti i madh lagështues, rrit lagështinë e dhomës në mënyrë të barabartë

15) Sterilizimi i brendshëm me temperaturë të lartë bën lagështi të shëndetshme.

 

2. Funksioni i sterilizimit i arritur nga Teknologjia e Kombinimit të Atomizimit dhe Avullimit

1) Përdorni teknologjinë e ngrohjes PTC, temperatura e ujit mund të nxehet në 100 për të vrarë bakteret dhe të avullohet si mjegull e nxehtë.

2) Përdorni Transduktorin tejzanor për të prodhuar mjegullën e ftohtë

3) Në grip, 100 mjegulla e nxehtë kombinohet me dhe gjithashtu transferon nxehtësinë në mjegullën e ftohtë për të vrarë bakterin. Shkalla e sterilizimit mund të arrijë 99.53%. Temperatura e ngrohtë e mjegullës së prodhuar është rreth 60 dhe fryhet nga një tifoz në ajrin e brendshëm.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

280W (mjegull e ftohtë në 25W)

zhurmë

<45dB

material

ABS

Rezervuari i ujit

5.5 L

Frekuenca:

50 / 60Hz

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Ambienti i punës:

lagështia relative ≤95% RH, temperatura: 5~45

Vëllimi i lartë i mjegullës

550 ml / orë

Vëllimi i ulët i mjegullës

300 ml / orë

Madhësia e njësisë:

25x20x33cm 

NW

1.55 kg

GW

2.10 kg


NA KONTAKTONI