+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE Vaj vaji aromatik i klasës terapeutike 100% i pastër me vaj esencial për shpërndarësin


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Guangdong

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-DF

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Details paketimit:

22 * 10 * 4.5 cm / 6 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 300000 në muaj

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

22 * 10 * 4.5 cm / 6 Copë


përshkrim i produktit

SOICARE Vaj vaji aromatik i klasës terapeutike 100% i pastër me vaj esencial për shpërndarësin

(1) Vajra Thelbësorë të Aromaterapisë së Cilësisë Premium Top 6; Të gjithë vajrat tanë janë autentikë, natyralë, të pa filtruar, të paholluar, jo-aditivë, jo-mbushës;

● (2) Topet e aromaterapisë: Livando, Portokalli, Mente, Bar limoni, Çaj dhe Eukalipt;

(3) KUJDES P SAR SIGURI: Vetëm për përdorim të jashtëm. Përpos aromaterapisë, hollojeni me një vaj bartës. Për përdorim lokal, fërkoni një sasi shumë të vogël në pjesën e brendshme të zonës tuaj të bërrylit për të provuar për ndonjë reaksion alergjik para përdorimit. Ndërprisni përdorimin nëse nuk jeni të këndshëm ose nëse ndodh acarim. Mbani larg mundësive të kafshëve shtëpiake; Macet mund të jenë veçanërisht të ndjeshme ndaj vajrave thelbësorë. Shmangni kontaktin me sytë, mbajeni larg fëmijëve;

(4) Përzgjedhja e kujdesshme e vajrave në grupin tonë të Vajrave Thelbësore bazohet në karakteristikat dhe përfitimet e tyre individuale, si dhe aftësinë e tyre për t'u përzier së bashku për preferencën tuaj aromatike unike dhe nevojat terapeutike. Seti i dhuratave të vajit thelbësor përfshin përbërës kryesorë për t'ju mundësuar të bëni vetë versionin tuaj të përzierjes së fuqishme.;

(5) Shishe qelibar për të filtruar dritën;

(6) Aromë e disponueshme: Çaj çaji, limoni, livando, eukalipt, portokall i ëmbël, mente, kanellë, bergamot, limon, peppermin, grejpfrut, livando, rozmarinë, eukalipt,
Portokalli i ëmbël, Limoni, pisha, temjan.specifikimet

kapacitet

10ml

material

Vajra esencialë të pastër 100%

pesha Njësia

50 g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

22 10 * * 4.5 cm

paketë

Copa 6 / kuti

NW / kartoni

300 g

GW / kuti kartoni

400 g

 

 


NA KONTAKTONI