+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Vaji esencial i teatrit për fëmijë lan dezinfektues falas të butë dhe jo ngjitës


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Guangdong

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

PS-DFB

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

4 * 4 * 13 cm / Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 300000 në muaj

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces


përshkrim i produktit

Vaji esencial i teatrit për fëmijë lan dezinfektues falas të butë dhe jo ngjitës

(1) Kërpudhatës i fortë natyral;

● (2) Shkalla antibakteriale mund të arrijë 99.98%;

(3) Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, virusi dorë-këmbë-gojë;

4 (XNUMX) Vaj esencial i shkallës farmaceutike, sterilizimi efektiv, pa rezistencë ndaj ilaçeve, butë natyral, mund të përdoret shpesh.


specifikimet

kapacitet

100ml

material

Vajra esencial 100% të pastër

pesha Njësia

150 g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

4 4 * * 13 cm

paketë

1 copë / kuti

 

 

 


NA KONTAKTONI