+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Përzierja e vajrave thelbësore Antibacterial Guard Essential Oil për Diffuser


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Guangdong

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

PS-DFB

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

22 * 10 * 4.5 cm / 6 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 300000 në muaj

Sasia minimale e porosisë:

1000 Pieces

Detajet e Paketimit:

22 * 10 * 4.5 cm / 6 Copë

 


përshkrim i produktit

Përzierje vajra esenciale Antibacterial Guard Essential Oil for Diffuser

(1) Vaj Esencial i Gardës Antibakteriale, mburojë mbrojtëse natyrore për frymëmarrje të shëndetshme;

● (2) TVajrat Aromatherapy: Vaj esencial Copaiba, Vaj esencial Trumze, Vaj esencial i pemës së çajit, Vaj esencial eukalipt, Vaj esencial Melaleuca, Vaj esencial Lilac, Vaj esencial limoni, Vaj esencial Patchouli;

(3) Mund të ofrojë: Antibakterial dhe dezinfektues, Përmirësimi i problemeve të frymëmarrjes, Përmirësimi i imunitetit të traktit respirator


specifikimet

kapacitet

10ml

material

Vajra esencialë të pastër 100%

pesha Njësia

50 g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

22 10 * * 4.5 cm

paketë

Copa 6 / kuti

NW / kartoni

300 g

GW / kuti kartoni

400 g


NA KONTAKTONI