+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE Vaj esencial i çajit për fëmijë, dezinfektues i butë dhe jo ngjitës pa larë


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Guangdong

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-DFB

Certifikim:

ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

4*4*13 cm / Piece

Aftësia furnizimit:

Copa 300000 në muaj

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces


përshkrim i produktit

Children’s teatree essential oil wash free disinfectant mild and non-hand sticky

(1) Natural Strong Fungicide;

●(2) Antibacterial rate can reach 99.98%;

(3)Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Hand-foot-mouth virus;

●(4) Pharmaceutical grade teatree essential oil, effective sterilization, no drug resistance, natural gentle, can be used frequently.


specifikimet

Kapaciteti

100ml

material

Vajra esencial 100% të pastër

pesha Njësia

150 g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

4 4 * * 13 cm

paketë

1 copë / kuti


Kontaktoni