+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Zhveshës elektrik inteligjent shtëpiak SOICARE


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Shenzhen

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-DH002

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e njësisë

240 * 190 * 440mm

Madhësia e Kutisë së Brendshme:

300 ** 250 * 520mm

Aftësia furnizimit:

Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

dehumidifier,Kompakt dhe i lëvizshëm për lagështi të lartë në shtëpi, kuzhinë, dhomë gjumi, banjë, bodrum, karvan, zyrë, RV, garazh me mbyllje automatike

Ky mini dehumidifikues kompakt dhe i lëvizshëm në mënyrë efikase zvogëlon lagështinë në dhoma të vogla deri në 1200 metra kub. Isshtë e përkryer për përdorim në hapësira të vogla të tilla si kuzhina juaj, garazhi, bodrumi, karvani, veshjet, varka dhe me dizajnin e saj të lehtë, mund të zhvendoset lehtësisht. Ai përdor teknologji të përparuar peltier e cila jo vetëm që është jashtëzakonisht efikase në energji por edhe pëshpërit e qetë, duke ju lejuar ta ekzekutoni atë gjithë ditën dhe natën pa ndonjë zhurmë të lartë ose shqetësuese.

 

1. Përdorni teknologjinë termoelektrike (pa kompresues)


2. Shtypni gjatë butonin Mode me 3 sekonda në Aktiv ose off, fress“mënyrë"key from high speed work në shpejtësinë e përgjithshme për të punuar.


3. Fuqia automatike e tipit të induksionit ndezur dhe fikur, kur rezervuari i ujit është lënë, fuqia e makinës tregon që LED do të pulsojë.


4. Ndalim automatik kur uji është i mbushur me sistem të dritës blu.


5. Funksioni automatik i kullimit. 3 litra rezervuar me ujë të tejdukshëm, mund të dehumidifikohet 2 L në ditë me 30 ℃, 80% RH,


6. Puna me modalitetin e kalimit AC / DC 90W fuqi furnizim, kanë treguesin automatik LED,


7. Përzgjedhja e funksionit të punës me shpejtësi të lartë dhe shpejtësi të ulët


Zbatohet në gardërobë, depo, shëtitje. dollap, kuzhinë, dollap ose dhomë për foshnje, etj.


specifikimet

kapacitet

3L

Fuqia Input

90 W

zhurmë

<= 50 dB

të dhëna

AC100V-240V

prodhim

DC15V / 6A

Kapaciteti i punës

2L / ditë (30c RH80%)

Zona e Mbulimit

28 metër katror

material

ABS

Madhësia e njësisë

L240 * H435 * W190 (mm)

pesha Njësia

5.43 Kg

Madhësia e kutisë së ngjyrave

L295 * H520 * W245 (mm)


NA KONTAKTONI