+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Ajër i lagësht portabël ultra i heshtur, dhomë gjumi, kuzhinë, zyrë, dehumidifikues shtëpie i gardërobës


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Shenzhen

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-DH001

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

100 Pieces

Madhësia e njësisë

150 * 208 * 337mm

Madhësia e Kutisë së Brendshme:

202 ** 265 * 396mm

PCS / CTN

copë 4

Kartoni Madhësi

* 55 42.5 * 42cm

Aftësia furnizimit:

Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

Ajër i lagësht portabël ultra i heshtur, dhomë gjumi, kuzhinë, zyrë, dehumidifikues shtëpie i gardërobës

Nëse jetoni në një mjedis të lagësht për një kohë të gjatë, trupat tanë do të kenë shqetësime. Timeshtë koha të keni një dehidifikues praktik!
Kjo tharëse ajri në shtëpi portative Dehumidifier është një zgjedhje e mirë. Edhe pse trupi i tij është i vogël, efekti i tij i lagështimit është
shume mire. Përveç funksionit të tij të fuqishëm të dehidifikimit, ai gjithashtu mund të riciklohet, duke kursyer energji dhe duke qenë shumë i përshtatshëm
në të njëjtën kohë!

1. funksion : Humidistat i rregullueshëm, fikja automatike, shkrirja automatike, LED ekran, rezervuar uji i lëvizshëm, filtër që lahet, zvogëlon dëmtimin e pluhurit, drithërave të dëmshëm, erë të veçantë.

 

2. Aplikacion :Vende të vogla: dollap, raft librash, këpucë, dhomë për fëmijë, dollap, bodrum, dollap.


specifikimet

kapacitet

2L

Fuqia Input

48 W

zhurmë

<= 50 dB

të dhëna

AC100V-240V 50 / 60Hz

prodhim

DC15V / 4A

Kapaciteti i punës

1L / ditë (30c RH80%)

Zona e Mbulimit

20 metër katror

material

ABS

Madhësia e njësisë

150 * 208 * 337mm

pesha Njësia

1882g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

202 ** 265 * 396mm

paketë

4 copë / kuti kartoni

Madhësia kartoni

* 55 42.5 * 42cm

NW / kartoni

kgs 8.00

GW / kuti kartoni

kgs 9.20


NA KONTAKTONI