+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Përhapës aromash SP-A09 200ml


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A09
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS, PSE
Sasia minimale Rendit:1Pieces
Details paketimit:82.5 * 49.5 * 28cm / 8 Copë
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

Përhapës aromash SP-A09 200ml 

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Dizajn modern me kontroll sensor të prekjes

Spërkatje me kapacitet 2.200ml për 300-400M³are

3. Koha e punës / pauzës e përcaktuar nga përdoruesi për të përmbushur nevoja të ndryshme

4. Niveli A / B / C për nivele të ndryshme pune  

5. Ora e saktë nuk do të ndryshojë më pasi të vendosni ndiqni kohën lokale

6. Modeli i funksionimit të funksionit të kujtesës nuk do të ndryshojë pas vendosjes

7. Në dispozicion për çdo vaj esencial të pastër 100%

8. Mund të instalohet në pikën rrënjësore të sistemit qendror të ajrit. 


specifikimet
kapacitet200ml
Fuqia Input4W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC12V, 4W 
materialMetal
DritëPa dritë
Kohëmatës0-999s
SiguriFikje automatike kur nuk ka vaj
Madhësia e njësisë200 * 238 * 70mm
pesha Njësia2.7KG
Madhësia e kutisë së ngjyrave410 * 260 * 120mm
paketë8pcs / CTN
Madhësia kartoni825 * 495 * 280mm
NW / kartoni2.7kgs
GW / kuti kartoni3.45kgs     


NA KONTAKTONI