+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A07 800ml WIFI APP Control Machine Komercial i Aromës së Ajrit


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A07
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:1 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:1 Copë / Kuti
Koha për dorëzim:Ditët 7-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

800ml WIFI APP Control Machine Komercial i aromës së ajrit 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Operacioni i lehtë: Kontrolli i APP-së WIFI, lidheni me wifi dhe telefon, shkarkoni aplikacionin pastaj mund të kontrolloni makinerinë në të gjithë botën, të kontrolloni ndezjen / fikjen e makinës, dhe mjegullën, kohën e punës etj.

2. OPERACIONI I QET: Super mjaft gjatë punës, zhurma nën 35dB (A) 

3. Përdorimi i zonës së madhe: Pajisur me një ventilator të integruar i cili në masë të madhe zgjeron gamën e aromës, të përshtatshme për 500-550m³, e mirë për dyqan, dyqan rrobash, hollin e hotelit etj.

4. Koha e rregullueshme e punës dhe niveli i punës: mund të ndryshojë kohën e punës sipas nevojave, të ulë nivelin e mjegullës kur aroma është e mbushur me hapësirë, më të lartë nivelin e mjegullës kur aromat e dyqanit kanë nevojë.

5. Material me cilësi të lartë: pompë ajri e importuar, me funksionim të vazhdueshëm 24 orë


specifikimet
kapacitet800ml
Mbulimi i aromave500-550m³
zhurmë<35dB (A)
Fuqija5W
tension12V
materialABS + PP
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë27 11 * * 20CM
pesha Njësia2kg
Kutia e ngjyrave33X18X31 cm


NA KONTAKTONI