+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A06 Bateri 100ml Vie në punë Makinën e Ajrit me aromë të vajit të pastër me zonë të vogël


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A06
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:1 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:8 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:7-30 ditë varet nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

100 ml bateri operojnë makineri ajri me aromë vaji të pastër me zonë të vogël

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1.Fragrance Atmosphere: Krijoni një aromë unike të dyqanit ose dhomës tuaj, relaksohuni, aromatherapy

2. Ndryshon të metat tradicionale: përfshirë kohën e humbjes së shtimit të vajrave thelbësorë dhe ndotjen e vajrave thelbësorë, dhe miraton një model të përdorimit të një shishe. Përmirësoni shumë efikasitetin e zëvendësimit të vajit thelbësor, ndërsa siguroni gjithashtu cilësinë e vajrave thelbësorë.

3. Performanca e Lartë: ripërcakton armën e produkteve aromë inteligjente, e cila ka jetë më të lartë të baterisë, performancë me kosto të lartë dhe qëndrueshmëri.

4. Zona e Aplikimit: I përshtatshëm për Dhoma Hoteli, Lobi Hoteli, Dyqani, Dyqani i Metrazheve, Banjo, Ashensor etj


specifikimet
kapacitet100ml
Mbulim80 ~ 100m3
zhurmë<35dB (A)
Fuqija1.8W
tension:4.5V
materialABS + PP
Madhësia e njësisë130 * 165.5 * 71mm
pesha Njësia520g
Madhësia e kutisë së ngjyrave215 * 203 * 108mm
paketë8 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni450 * 427 * 240mm
NW / kartoni5kgs
GW / kuti kartoni7kgs


NA KONTAKTONI