+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A03 750ml Makinë aromatike komerciale përhapëse e vajit esencial


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A03
Certifikim:CE, RoHS, FCC, ISO9001
Sasia minimale Rendit:1 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:4 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 7-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj
përshkrim i produktit

750ml Makinë Tregtare e Parfumit të Vajit Esencial të Pastër

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. WIFI APP Smart Remote Controlled: Lidhu me WIFI, mund të kontrollojë makinerinë në të gjithë botën me anë të aplikimit. Lehtë për të vepruar. Koha e rregullueshme e punës dhe niveli i punës, pompë ajri e importuar, me funksionim të vazhdueshëm 24 orë

2. MURIMI I MURIT: Ky shpërndarës mund të montohet në mur, ose të ulet në një sipërfaqe të sheshtë si një raft librash ose maja e frigoriferit tuaj, i mbyllur në një prizë të rregullt. 

3.750ml Big Shishe Vaji: Kapacitet i madh i vajit thelbësor, i përshtatshëm për hotel, dhomë të madhe, supermarket etj.

4. Dizajn super i qetë dhe perfekt: Diffuser-i ynë aromatik i aromës është super i qetë. Aromë e këndshme që shpërndahet në mënyrë të barabartë në ajër. Specifikimet:

specifikimet
kapacitet750ml
Mbulim2000-3000m³
Ngjyra E Bardhë e zezë
zhurmë<45dba
materialABS + PP
tension12V
Fuqija12W
Koha e fundit4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë300 * 110 * 215mm
pesha Njësia800g
Madhësia e kutisë së ngjyrave365 * 175 * 365mm
paketë1 copë / kuti e brendshme, 4 copë / kartoni
Madhësia kartoni745 * 380 * 390mm
NW / kartoni9kgs
GW / kuti kartoni10kgs


NA KONTAKTONI