+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A09 Makineria komerciale e parfumit SOICARE, e montuar në mur, shpërndarës pa ujë


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A09
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS,PSE
Sasia minimale Rendit:1Pieces
Details paketimit:82.5*49.5*28cm / 8 Copë
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

SP-A09 200ml scent diffuser 

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Modern design with sense touch control

2.200ml capacity spraying for 300-400M³area

3.User-defined working/pause time to meet different needs

4.A/B/C level for different working level  

5.Accurate clock will not change any more after setting follow local time

6. Have memory function-working mode will not change after setting

7. Available for any 100% pure essential oil

8. Can be installed at the root point of central air system. 


specifikimet
Kapaciteti200ml
Fuqia Input4W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC12V, 4W
materialMetal
DritëPa dritë
Kohëmatës0-999s
SiguriAuto power-off when no oil
Madhësia e njësisë200 * 238 * 70mm
pesha Njësia2.7KG
Madhësia e kutisë së ngjyrave410 * 260 * 120mm
paketë8pcs / CTN
Madhësia kartoni825 * 495 * 280mm
NW / karton2.7kgs
GW / karton3.45kgs


Kontaktoni