+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A07 SOICARE 800 ml APP WIFI Kontrolli i Aromës komerciale të ajrit


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A07
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:1 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:1 Piece/Box
Koha për dorëzim:7-45 ditë varet nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, gjendje para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

800ml WIFI APP Control Commercial Air Scent Machine 

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Easy Operate: WIFI APP Control, connect with wifi and phone, download the app then can control the machine all over the world, control turn on/off the machine, and mist, working time and so on.

2.QUIET OPERATION : Super quite during working , noise below 35dB(A) 

3.Large Area Usage: Equipped with a built in fan which largely expands the range of aroma, suitable for 500-550m³, good for shop, cloth store, hotel lobby and so on.

4.Adjustable working time and working level: can change the working time as needs, lower the misting level when scent full of the space, higher the misting level when store need scents.

5.High quality material: imported air pump, with 24-hour continuous operation


specifikimet
Kapaciteti800ml
Scent Coverage500-550m³
zhurmë<35dB (A)
Fuqija5W
tension12V
materialABS + PP
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë27 11 * * 20CM
pesha Njësia2kg
Kutia e ngjyrave33X18X31 cm


Kontaktoni