+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A06 SOICARE 100 ml me bateri që operon në zonë të vogël Makinë me aromë vaji të pastër


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A06
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:1 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:8 Copë/karton
Koha për dorëzim:7-30days depends on quantity
Kushtet e pagesës:50% depozitë, gjendje para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

100ml Battery Operate Small Area Pure Oil Scent Air Machine

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Fragrance Atmosphere: Create a unique fragrance of your own shop or room, relax, aromatherapy

2.Changes the traditional shortcomings: including time waste of adding essential oils and pollution of essential oils, and adopts a one-time use bottle design. Greatly improve the efficiency of essential oil replacement, while also ensure the quality of essential oils.

3.High Performance: redefines the weapon of smart fragrance products, which has superior battery life, high cost performance and stability.

4. Application Area: Suitable for Hotel Room, Hotel Lobby, Shop, Cloth Store, Washroom, Elevator etc


specifikimet
Kapaciteti100ml
Mbulim80 ~ 100m3
zhurmë<35dB (A)
Fuqija1.8W
tension:4.5V
materialABS + PP
Madhësia e njësisë130 * 165.5 * 71mm
pesha Njësia520g
Madhësia e kutisë së ngjyrave215 * 203 * 108mm
paketë8 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni450 * 427 * 240mm
NW / karton5kgs
GW / karton7kgs


Kontaktoni