+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-A03 SOICARE 750ml Makinë komerciale për përhapjen e vajit esencial të pastër


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-A03
Certifikim:CE, RoHS, FCC, ISO9001
Sasia minimale Rendit:1 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:4 Copë/karton
Koha për dorëzim:7-45 ditë varet nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, gjendje para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj
përshkrim i produktit

750ml Pure Essential Oil Diffuser Commercial Scent Machine

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.WIFI APP Smart Remote Controlled: Connect with WIFI, can control  the machine all over the world by application. Easy to operate. Adjustable working time and working level ,imported air pump, with 24-hour continuous operation

2.WALL MOUNTED: This diffuser can be wall-mounted, or sit on a flat surface like a bookshelf or top of your refrigerator, plugged in a regular outlet. 

3.750ml Big Oil Bottle: Big capacity of essential oil, suitable for hotel, big room, supermarket and so on.

4. Super quiet and perfect design: Our Scent Aromatherapy Diffuser is super quiet. Pleasant fragrance that evenly disperses into the air. Specifications:

specifikimet
Kapaciteti750ml
Mbulim2000-3000m³
Ngjyra E Bardhë e zezë
zhurmë< 45dba
materialABS + PP
tension12V
Fuqija12W
Koha e fundit4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë300 * 110 * 215mm
pesha Njësia800g
Madhësia e kutisë së ngjyrave365 * 175 * 365mm
paketë1pc/inner box, 4pcs/carton
Madhësia kartoni745 * 380 * 390mm
NW / karton9kgs
GW / karton10kgs


Kontaktoni