+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L02 300ML shpërndarës klasik i aromës tejzanor


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-L02
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:48 * 36 * 44cm / 24 copë
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

300ML shpërndarës klasik i aromës tejzanor

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Mjegull: aromaterapia me mjegull të ftohtë, funksionon në heshtje, shumë e përshtatshme për përdorim në jetë dhe punë. Me kapacitet prej 300ml, mjegulla mund të zgjasë më shumë se 10 orë. Prodhimi i mjegullës së këtij difuzori është rreth 60-70ml / h, i përshtatet hapësirës 20-30㎡.

2. Kohëmatësi: Me butonin "MIST", ju mund të vendosni mjegull standarde dhe mjegull të fortë, gjithashtu, mund të vendosni 4 kohëmatës të modelit: 60/180 / 360min dhe i vazhdueshëm. Ky funksion ju ndihmon të krijoni një mjedis qetësues dhe relaksues.

3.Drita: Ky shpërndarës aromash ka 7 drita LED shumëngjyrëshe. Gjithashtu, secila ngjyrë ka mundësi të zbehta dhe të ndritshme, kjo do të thotë që drita mund të ciklet me 14 ngjyra. Ose, mund ta vendosni në një ngjyrë fikse.

4.Siguria: Projektuar me funksionin e fikjes automatike, difuzori do të ndalojë së punuari automatikisht kur uji mbaron ose koha mbaron.


specifikimet
kapacitet300ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A 
materialABS + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatës60/180 / 360min / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ11.2 * 15.4cm
pesha Njësia550g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 11.5 11.5 * 21cm
paketë24pcs / CTN
Madhësia kartoni* 48 36 * 44cm
NW / kartonikgs 13.5
GW / kuti kartonikgs 16
NA KONTAKTONI