+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G75 120ml Difuzues aromatik i vajit thelbësor qelqi


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G75
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:24 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

120ml Diffuser Aromatherapy vaj esencial qelqi 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1.7 Dritë LED qetësuese: Ngjyra mund të ciklohet ose vendoset në një ngjyrë fikse, Një dritë perfekte natën për dhomën e gjumit për fëmijë dhe dritë humori për krijimin e një atmosfere romantike.

2. Përdorimi i sigurt dhe prodhimi i mjegullës: Ne përdorim PP dhe ABS për të bërë shpërndarës. Asnjë bpa, asnjë substancë toksike. Këto materiale janë të njëjta me shishet e fëmijëve, mbajnë përbërësit aktivë të vajrave thelbësorë. Ato janë të vogla, të lehta për tu bartur Diffuser ka një kapacitet rezervuari uji 120ML. Shtoni 2-3 pika thelbësore në ujë mund të arrini efekt aromaterapie. Practicalshtë praktike dhe ekonomike.

3. Dhurata Krijuese Më e Menduar: Ky shpërndarës aromaterapie qelqi ka një dizajn të veçantë, i cili sjell befasi për të afërmit dhe miqtë tuaj, i lini ata të relaksohen dhe të shijojnë efektin terapeutik të aromaterapisë dhe vajit esencial.

4. Sigurt & Automatik: Sensori i nivelit të ujit të integruar, automatikisht fiket kur niveli i ujit është më i ulët se niveli i sigurt, siguron një jetë më të gjatë pune.


specifikimet
kapacitet120ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialQelq + ABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës30-35ml / h
Koha e fundit4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ130 * 240mm
pesha Njësia800g
Madhësia e kutisë së ngjyrave147 * 147 * 290mm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni46.5 34.5 * * 55CM
NW / kartonikgs 12
GW / kuti kartoni13kgs


NA KONTAKTONI