+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G63 Shpërndarës Aromatherapy i Artizanatit të Gdhendur në Gurë


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G63
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:24 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

120ml Diffuser Aromatherapy Artizanatit të Gdhendur në Zgavër 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Shkatërruesit e vegjël me bukurinë mahnitëse: Shpërndarësi i teknologjisë së re Eco siguron kursim të qetë dhe energjie me mbylljen automatike. 7 ngjyra të bukura LED në ndryshimin e dritës ose një ngjyre fikse. Gëzoni bukurinë mahnitëse, mbushni dhomën tuaj me aromë stimuluese mini lagështues dhe difuzues dhe krijoni një atmosferë paqësore, elegante dhe tërheqëse.

2. Humidifikuesit e AROMA-s: 120 ml kapacitet uji. Zgjat 4-8 orë. Përdoreni atë si një shpërndarës vaji, makineri mjegulle, jonizues, atomizues, pastrues, lagështues, freskues ajri. Përmes këtij procesi, aromaterapia si një trajtim energjik dhe relaksues konsiderohet shumë si një mundësi e fuqishme shëndetësore.

3. Super Qetë: Miraton teknologjinë tejzanor, pa zhurmë shqetësuese gjatë mjegullës. Kjo nuk do t'ju shqetësojë në gjumë ose në punë, Shtoni vajin esencial që ju pëlqen, lëshoni aromë të këndshme dhe përmirëson cilësinë e ajrit, në mënyrë që të jetoni më të lumtur.

4. Artizanat ekskluziv i gdhendur në gropë: Ky shpërndarës aromaterapie vjen me një mbulesë të bardhë të gdhendur në gropë dhe me një bazë drithi druri. Dizajn klasik dhe elegant. Dekoroni dhomën tuaj të gjumit, zyrën e dhomës së ndenjes, studimin, sallonin, SPA, Yoga, etj dhe forconi atmosferën. Mund të jetë gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer për familjet dhe miqtë tuaj.


specifikimet
kapacitet120ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC12V, 1mA
materialABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës20-25ml / h
Koha e fundit4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ95x173 mm
pesha Njësia480g
Madhësia e kutisë së ngjyrave100 * 100 * 245mm
paketë24 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni46 * 44 × 33.5cm
NW / kartonikgs 11.5
GW / kuti kartonikgs 12.5


NA KONTAKTONI