Të gjitha kategoritë
EN

Seri klasike

SP-G57 110ml shpërndarës aromash vaji esencial me kokërr druri


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës: Foshan
Brand Name: Soicare
Numri Modeli: SP-G57
Certifikim: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit: 500 Pieces
Çmimi: për negociatë
Details paketimit: 10 Pieces/ carton
Koha për dorëzim: Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës: Depozitë 50%, bilanc para dorëzimit
Aftësia furnizimit: Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

110ml Wood Grain Essential Oil Aroma Diffuser

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1.WOOD GRAIN ULTRASONIC DIFFUSER: Combine 5-10 drops of your favorite essential oil with 110ml tap water to diffuse your oils.

2.THREE MIST OUTPUT SETTINGS: Choose high, medium or low intensity mist for diffusion lasting over 8 hours.

3.WATER CAPACITY: Oil diffuser holds110ml. Just add tap water and your favorite essential oil for a fragrant, healthy, soothing spa environment.

4.LIGHT INTENSITY OPTIONS: The calming blue glow emanating from this diffuser can be changed from brightest to bright to dimmest to suit your mood and time of day.

5.SLEEP IN BLISS: Includes an automatic safety shut-off so you can fall asleep with your favorite essential oil fragrance.

6.WHISPER QUIET: Designed on the base of the principle of hydrokinetics to operate below 30dB which will not affect your sleep or your work


specifikimet
kapacitet 110ml
zhurmë <35dB (A)
të dhëna AC100-240V 50 / 60HZ
prodhim DC24V, 650mA
material ABS + PP
Dritë Dritë shumëngjyrësh LED
Kohëmatës 4H/6H/ON
Vëllimi i mjegullës 20-30ml / h
Koha e fundit 4-6hours
Siguri Fikja e energjisë automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë Φ11 * 25cm
pesha Njësia 330g
Madhësia e kutisë së ngjyrave 13 13 * * 26 cm
paketë 10 copë / kartoni
Madhësia kartoni * 58 24 * 26.5cm
NW / kartoni kgs 3.3
GW / kartoni kgs 5.2