+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G48 150ml promovuese konkurruese shpërndarës aromash vaji esencial tejzanor


Detajet Shpejta
kapacitet150ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialABS + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
KohëmatësPunë e vazhdueshme
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ124 * 155 (H) mm
pesha Njësia270g
Madhësia e kutisë së ngjyrave13.8x13.8x16.5cm
paketë12pcs / CTN
Madhësia kartoni58x44.6x20.5cm
NW / kartonikgs 3.24
GW / kuti kartonikgs 6.05


përshkrim i produktit

150 ml promovues konkurrues shpërndarës aromash vaji esencial tejzanor

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Dizajn klasik me një buton kontroll më të lehtë 

Kapaciteti 2.150 ml plotëson përdorimin normal të aromaterapisë

3. Kapaciteti i lagështisë është rreth 20ml / h i cili mund të zgjasë më shumë se 7 orë dhe i përshtatshëm për hapësirën 15-20㎡.

4. Dritë në ngjyra dhe të ndryshueshme automatikisht  

5. Me çmim konkurrues mund të përdoret si dhuratë ose për promovim

6. Fikja automatike kur nuk ka ujë ose kohë. 


specifikimet
kapacitet200ml
Fuqia Input12w
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 500MA 
materialABS + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatës60/120 / 180min / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë ose kohë
Madhësia e njësisë* 12 12 * 19cm
pesha Njësia230g
Madhësia e kutisë së ngjyrave124 * 124 * 192mm
paketë32pcs / CTN
Madhësia kartoni* 51.5 51.5 * 42cm
NW / kartonikgs 12.5
GW / kuti kartonikgs 13.5


NA KONTAKTONI