+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G38 Përhapës aromash tejzanor qelqi i punuar me dorë


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G38
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:12 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muajpërshkrim i produktit

120ml Përhapës aromash tejzanor qelqi i punuar me dorë 

1.7 Ndriçimi i dritave LED me ngjyra: Përhapësi i vajit thelbësor ndez imagjinatën e fëmijës tuaj me 7 drita humori të ndryshueshme, secila prej të cilave rregullohet midis modalitetit të ndritshëm dhe të errët, ngjyra mund të vendoset e qëndrueshme. Dritë e shkëlqyeshme për fëmijët e frikësuar nga errësira në kohën e gjumit. 7 ngjyra të dritës (e bardhë, rozë, portokalli, e verdhë, jeshile, blu, vjollcë) mund të rregullohen midis modalitetit të ciklit gradual dhe mënyrës fikse me një ngjyrë.

2. Përhapës / Humidifier / Dritë Nate: Thjesht hidhni vajin tuaj të preferuar dhe shijoni përhapjen e aromës ndërsa lagni ajrin. Gjithashtu mundet si një lagështues pa vajra për të shtuar më shumë lagështi. Dritat LED romantike me 7 ngjyra ndezin imagjinatën e fëmijës suaj. 7 ngjyra rrotullohen më vete ose një ngjyrë fikse.

3. MATERIALE T Q CILALSIS SIGH LART: Pjesa e jashtme e bërë nga qelqi unik dhe i veçantë. Kur bëhet fjalë për shpërndarësit tanë të vajit thelbësor premium, ne vendosim të përdorim asgjë përveç të njëjtave materiale ultra të larta, të sigurta dhe eko-miqësore, si dhe si procese moderne të prodhimit dhe kontroll të rreptë të cilësisë.

4.PORTABLE: Përhapësit e vajrave thelbësorë mburren me madhësi të vogël dhe të hollë. Pa zënë shumë hapësirë, ajo lehtësisht zë një vend në tryezë si kompani gjatë gjumit / punës / leximit /. Dizajni i lëvizshëm bën që ky mini lagështues të paketohet lehtësisht në bagazhet tuaja për të filluar një udhëtim aromatik.

5. IDE DHURATA PERFEKT: Përhapësi i vajit mbyllet automatikisht kur uji mbaron. Ky shpërndarës aromash nuk do të shqetësojë studimin, punën ose gjumin tuaj. I përshtatshëm për shtëpi, joga, dhomë gjumi, zyrë, etj. Ide e përsosur për dhurata për familjen dhe miqtë që e duan aromaterapinë ose mund të përfitojnë nga shërimi i aromaterapisë.


specifikimet
kapacitet120ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC12V, 1A
materialXham + ABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Kohëmatës4H / 8H / ON
Vëllimi i mjegullës15-30ml / h
Koha e fundit4-8hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ9.4 * 21.2cm
pesha Njësia700g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 14.6 14.6 * 27.2cm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni44x44.5x55.7cm
NW / kartonikgs 11.5
GW / kuti kartonikgs 12.5


NA KONTAKTONI