+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Difuzionues AROMA ULTRASONIKE ULTRASONIKE SP-G29 druri


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G29
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit: 51.5 51.5 * * 42cm / 32pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

DIFFUSER AROMA ULTRASONIK DRURI

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

· Lagështues aromash tejzanor me ekran me prekje për përdorim më të lehtë

· Ndriçimi shumëngjyrësh i dritës LED dhe i dritës me ngjyra të vendosshme

· Vendosja e kohëmatësit, porosia është 60/120 / 180min / ON

· Dy modele pune (të vazhdueshme dhe të përhershme) plotësojnë nevoja të ndryshme  

· Kapaciteti i lagështisë 25-40ml / H                 

· Koha e vazhdueshme e punës: 5-8h     

· Ky shpërndarës klasik, modern i aromës tejzanor do të përputhet dhe dekorojë shtëpinë dhe zyrën tuaj. 

· Automatikisht fiket kur nuk ka ujë ose kohë


specifikimet
kapacitet200ml
Fuqia Input12w
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 500MA 
materialABS + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatës60/120 / 180min / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë ose kohë
Madhësia e njësisë* 12 12 * 19cm
pesha Njësia230g
Madhësia e kutisë së ngjyrave124 * 124 * 192mm
paketë32pcs / CTN
Madhësia kartoni* 51.5 51.5 * 42cm
NW / kartonikgs 12.5
GW / kuti kartonikgs 13.5


NA KONTAKTONI