+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G02 100ml shpërndarës popullor i aromës qeramike


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G02
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:49.5X37.5X36.5cm / 12 copë
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

100 ml shpërndarës i aromës qeramike të mirënjohur

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

· Material qeramik për pamjen e nivelit të lartë

· Ndriçimi shumëngjyrësh i dritës LED dhe i dritës me ngjyra të vendosshme

· Vendosja e kohëmatësit, porosia është 30/60/120 / 180min (ON)

· Kapaciteti i lagështisë 30ml / H

· Koha e vazhdueshme e punës: 3-5h

· Ky shpërndarës ultrasonik i aromës ultrasonike të nivelit të lartë, do të përputhet dhe zbukurojë shtëpi dhe zyra moderne të dekoruara me shkallë të lartë, madje edhe hotel luksoz. 

· Automatikisht fiket kur nuk ka ujë ose kohë


specifikimet
kapacitet100ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 1A  12W
materialQeramike + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatës30/60/120 / 180min (ON)
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ92 * 180mm
pesha Njësia1kg
Madhësia e kutisë së ngjyrave130 * 130 * 260mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 54 41 * 54cm
NW / kartonikgs 12.5
GW / kuti kartonikgs 13.5


NA KONTAKTONI