+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L02 SOICARE 300ML shpërndarës klasik i aromës tejzanor


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-L02
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:48*36*44cm /24pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

300ML classic ultrasonic aroma diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Mist: Aromaterapi me mjegull te ftohte, funksionon e qete, shume e pershtatshme per perdorim ne jete dhe pune. Me një kapacitet prej 300 ml, mjegulla mund të zgjasë më shumë se 10 orë. Prodhimi i mjegullës së këtij difuzori është rreth 60-70 ml/h, i përshtatet hapësirës 20-30 ㎡.

2. Timer : With “MIST” button, you can setting standard mist and strong mist, also, you can setting 4 model timer:  60/180/360min and continuous. This function helps you to make a calming and relaxing environment.

3.Light: This aroma diffuser has 7 colorful LED lights. Also, each color has dim and bright options, that means the light can cycle with 14 colors. Or, you can set it to one fixed color.

4.Siguria: I projektuar me funksionin e fikjes automatike, difuzori do të ndalojë së punuari automatikisht kur të mbarojë uji ose të mbarojë koha.


specifikimet
Kapaciteti300ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A
materialABS + PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
Kohëmatës60/180/360 min/ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ11.2 * 15.4cm
pesha Njësia550g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 11.5 11.5 * 21cm
paketë24pcs / CTN
Madhësia kartoni* 48 36 * 44cm
NW / kartonkgs 13.5
GW / kartonkgs 16
Kontaktoni