+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Difuzues aromaterapie me vaj esencial qelqi SP-G75 SOICARE 120 ml


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G75
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:24 Copë/karton
Koha për dorëzim:25-45 ditë varet nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, gjendje para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

120ml Glass Essential Oil Aromatherapy Diffuser 

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.7 Soothing LED Light: The color can be cycled through or set it to one fixed color, A perfect night light for a kids bedroom and mood light for creating romantic atmosphere.

2.Safe use and fog output: We use PP and ABS to make diffusers. No bpa, no toxic substances. These materials are same as baby bottles', maintain the active ingredients of essential oils. They are small, easy to carry Diffuser has a water tank capacity of 120ML. Add 2-3 drops of essence to the water can achieve aromatherapy effect. It's practical and economical.

3.The Most Thoughtful Creative Gift: This glass aromatherapy diffuser has special design, which brings surprise to your relatives and friends, let them relax and enjoy the therapeutic effect of aromatherapy and essential oil.

4.Safe & Auto-off: Built-in water level sensor, automatically power off when the water level is lower than the safe level, ensure a longer working life.


specifikimet
Kapaciteti120ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialGlass+ABS+PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës30-35ml / h
Koha e fundit4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ130 * 240mm
pesha Njësia800g
Madhësia e kutisë së ngjyrave147 * 147 * 290mm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni46.5 34.5 * * 55CM
NW / kartonkgs 12
GW / karton13kgs


Kontaktoni