+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G48 SOICARE 150 ml promovues konkurrues tejzanor i aromës së vajit esencial


Detajet Shpejta
Kapaciteti150ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialABS + PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
KohëmatësPunë e vazhdueshme
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ124*155(H)mm
pesha Njësia270g
Madhësia e kutisë së ngjyrave13.8x13.8x16.5cm
paketë12pcs / CTN
Madhësia kartoni58x44.6x20.5cm
NW / kartonkgs 3.24
GW / kartonkgs 6.05


përshkrim i produktit

150ml competitive promotion ultrasonic essential oil aroma diffuser

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Classic design with one button easier control 

2.150ml capacity meet normal aromatherapy usage

3.Moisture capacity is around 20ml/h which could last more than 7 hour and suitable for space 15-20㎡.

4.Light in colorful and changeable automatically  

5.With competitive price can be used as gift or for promotion

6.Auto-power off when no water or time is up. 


specifikimet
Kapaciteti200ml
Fuqia Input12w
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 500MA
materialABS + PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
Kohëmatës60/120/180min/ON
SiguriAuto power-off when no water or time is up
Madhësia e njësisë* 12 12 * 19cm
pesha Njësia230g
Madhësia e kutisë së ngjyrave124 * 124 * 192mm
paketë32pcs / CTN
Madhësia kartoni* 51.5 51.5 * 42cm
NW / kartonkgs 12.5
GW / kartonkgs 13.5


Kontaktoni