+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G29 SOICARE SHPËRNDARËS I AROMËS ULTRAZËRIK


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G29
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:51.5 51.5 * * 42cm / 32pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

WOODGRAIN ULTRASONIC AROMA DIFFUSER

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

·Touch screen ultrasonic aroma humidifier for easier use

· Dritë LED me ngjyra të ndryshme dhe me ngjyra të lehta të rregullueshme

·Timer setting, the order is 60/120/180min/ON

·Two working model (Continuous and intermittent ) meets different needs  

·Moisture capacity  25-40ml/H                 

·Continuous working time:5-8h     

·This classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate your home and office. 

·Auto-power off when no water or time is up


specifikimet
Kapaciteti200ml
Fuqia Input12w
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 500MA
materialABS + PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
Kohëmatës60/120/180 min/ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë ose kohë
Madhësia e njësisë* 12 12 * 19cm
pesha Njësia230g
Madhësia e kutisë së ngjyrave124 * 124 * 192mm
paketë32pcs / CTN
Madhësia kartoni* 51.5 51.5 * 42cm
NW / kartonkgs 12.5
GW / kartonkgs 13.5


Kontaktoni