+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G02 100ml shpërndarës aromash popullore qeramike


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G02
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:49.5X37.5X36.5cm/12pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

100ml popular ceramic aroma diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

·Ceramic material for high-end appearance

· Dritë LED me ngjyra të ndryshme dhe me ngjyra të lehta të rregullueshme

·Timer setting, the order is 30/60/120/180min(ON)

·Moisture capacity 30ml/H

·Koha e vazhdueshme e punës:3-5h

·This high-end, classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate high-grade modern decorated home and office, even luxury hotel. 

· Fikja automatike kur nuk ka ujë ose kohë


specifikimet
Kapaciteti100ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 1A  12W
materialQeramike+PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
Kohëmatës30/60/120/180min(ON)
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ92 * 180mm
pesha Njësia1kg
Madhësia e kutisë së ngjyrave130 * 130 * 260mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 54 41 * 54cm
NW / kartonkgs 12.5
GW / kartonkgs 13.5


Kontaktoni