+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L09 SOICARE 300ml drithëra druri 7 Led Lights vaj esencial aromaterapia shpërndarës tejzanor


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-L09

funksion:

SOICARE 300ml kokërr druri 7 Led Lights vaj esencial aromatherapy shpërndarës tejzanor

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

19.5x19.5x21cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Fikja automatike pa ujë dhe BPA Free ---- Me funksionin e mbylljes automatike pa ujë, ky lagështues do të fiket automatikisht kur uji mbaron. Kjo mund t'ju mbajë të sigurt dhe të mbrojë vetë pajisjen gjithashtu. Përhapësi i aromatherapy është bërë nga materiale pa BPA, e cila është 100% jo toksike dhe miqësore me mjedisin.

·        Teknologjia tejzanor ---- Përhapësi i aromës përdor valët tejzanor për të avulluar menjëherë ujin dhe vajin thelbësor në rezervuar, për të prodhuar një mjegull të freskët aromatik dhe për të lejuar që aroma të notojë në ajër, të njomë ajrin. Dhoma juaj do të jetë plot aromë, e cila mund t'ju sigurojë një gjumë më të mirë. E përsosur për dhomën e gjumit, dhomën e studimit, zyrën, dhomën e ndenjes, yogën, SPA, dhomën e foshnjës, etj.

·        7 Ndryshimi i Ngjyrave Dritat LED ---- Drita LED mund të vendoset në 7 ngjyra qetësuese. Mund ta ciklosni përmes 7 ngjyrave ose ta vendosni në një ngjyrë fikse. Ndryshimi i ngjyrës është i butë me kalime të buta. Me ndryshimin e ngjyrës, ajo mund të krijojë një atmosferë romantike.

·       Dhuratë e përsosur ---- Përhapësi i aromës përdor dizajnin e drithërave të drurit, si një copë dekorative. Shtë një zgjedhje e mirë për ta përdorur këtë si dhuratë për miqtë dhe familjet tuaja, të dashuruarit.


specifikimet

Emër 

shpërndarës vaj esencial aromaterapia ultrasonike e drurit

material

ABS + PC + PP

Fuqia Input

AC100-240V 50 / 60H

kapacitet

300ml

Katër modele

1H / 3H / 6H / ON

Sasia e spërkatjes

30-40ml / h

peshë

620g

Madhësia e njësisë 

9.5x9.5x16.5cm

furnizimi me energji elektrike

DC24V, 12W, 500mA

Instalim

Tabletop / Portable


NA KONTAKTONI