+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L08 SOICARE 300ml kokë qepësh shpërndarës vaji tejzanor aromaterapie kokërr druri


Detajet Shpejta
Numri Modeli:SP-L08
UPC:744306468255
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:100 Pieces
Details paketimit:53.3x36x35cm / 12 Copë
Aftësia furnizimit:100000 copë një muaj
përshkrim i produktit
  • Mist: Aromaterapia me mjegull të ftohtë, funksionon në heshtje, shumë e përshtatshme për përdorim në jetë dhe punë. Me kapacitet prej 300ml, mjegulla mund të zgjasë më shumë se 10 orë. Prodhimi i mjegullës së këtij difuzori është rreth 60-70ml / h, i përshtatet hapësirës 20-30㎡.
  • Siguria: Projektuar me funksionin e fikjes automatike, shpërndarësi do të ndalojë së punuari automatikisht kur uji mbaron ose koha mbaron.
  • Light: Ky shpërndarës aromash ka 7 drita LED shumëngjyrëshe. Gjithashtu, secila ngjyrë ka mundësi të zbehta dhe të ndritshme, kjo do të thotë që drita mund të ciklet me 14 ngjyra. Ose, mund ta vendosni në një ngjyrë fikse.
  • Koha: Me butonin "MIST", ju mund të vendosni mjegull standarde dhe mjegull të fortë, gjithashtu, mund të vendosni 4 kohëmatës të modelit: 1H, 3H, 6H dhe të vazhdueshëm. Ky funksion ju ndihmon të krijoni një mjedis qetësues dhe relaksues.
specifikimet
kapacitet300ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 14W, 600mA
materialABS + PC + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatës1H / 3H / 6H / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ16.8 * 14.8cm
pesha Njësia625g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 17 17 * 16.5cm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 53.3 36 * 35cm
NW / kartonikgs 7.50
GW / kuti kartonikgs 8.50
NA KONTAKTONI