+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L06 SOICARE 600ML UFO shpërndarës vaji aromatik terapi ultrasonike drithërash


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-L06

funksion:

SOICARE 600ML UFO shpërndarës vajrash aromatike të ultrasonikut drithëra druri

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

18.2x18.2x21cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Koha e gjatë e funksionimit --- Ky shpërndarës i vajit thelbësor funksionon 12-18 orë me 2 cilësime të mjegullës

·        Dekore luksoze --- Dizajni më i mirë natyral i pamjes së drurit, dritë e verdhë e ngrohtë qetësuese, një ndeshje perfekte me dekorin e shtëpisë ose zyrës suaj; Vendosni një atmosferë pozitive për takimet e biznesit dhe tubimet shoqërore

·        Ngritja e humorit --- Punoni me vajrat tuaj thelbësorë për t'ju ndihmuar të lëvizni në një mëngjes të ngadaltë; Dritë e zbehtë e ambientit në pjesën e poshtme për përdorim të butë dhe miqësor ditën dhe natën

                     

·        Lehtë dhe i Sigurt --- Operacion i thjeshtë; Mbyll automatikisht kur uji mbaron; Asnjë nxehtësi nuk përfshinte një alternativë më të sigurt ndaj qirinjve ose ndezësve për të korrur përfitimet e aromaterapisë


specifikimet

Emër 

shpërndarës vaj esencial aromaterapia ultrasonike e drurit

material

ABS + PP

Fuqia Input

AC100-240V 50 / 60H

kapacitet

600ml

Koha e punës

rreth 18 orë

Sasia e spërkatjes

30-60ml / h

peshë

650g

Madhësia e njësisë 

15.2x15x16cm

Furnizimi me energji elektrike

DC18V, 9W, 500mA

Instalim

Tabletop / Portable


NA KONTAKTONI