+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L05 SOICARE 500ml Ultrasonic Humidifier Aromatherapy Essential Oil aromë përhapëse


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-L05

funksion:

SOICARE

500ml Balsamues tejzanor Aromatherapy Aromatherapy vaj aromatik përhapës aromë

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

* 21 21 * 25cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        PAJISJA E AROMATERAPIS: Ky shpërndarës ultrasonik i vajit esencial është një pajisje e mahnitshme aromaterapie me shumë funksione, ndryshe nga çdo tjetër që keni përdorur ndonjëherë. Përmban një rezervuar të madh dhe të lehtë për t’u pastruar 500ml ujë të madh, 7 ngjyra të ndryshme LED të lehta, mënyra të shumta nebulizuesi të mjegullës, si dhe një ndërprerës automatik sigurie që parandalon atë nga mbinxehja në rast se mbaron ujë.

·        Kapacitet i madh dhe P IRMIRSON M G MIR CILALSIN E AJRIT: Me një kapacitet prej 500 mililitra, kjo është e shkëlqyeshme për dhoma të mëdha dhe koha e punës mund të shkojë deri në 16 orë. Përdoreni atë për të përmirësuar cilësinë e ajrit dhe atmosferës së shtëpisë tuaj, të mbuloni erën e kafshëve shtëpiake ose pirjen e duhanit dhe për të mbrojtur familjen tuaj nga ajri tepër i thatë, mikroorganizmat, alergjenët dhe më shumë!

·        MATERIALET E CILALSIS PREMIUM PA BPA: Kur bëhet fjalë për shpërndarësit tanë të vajit thelbësor premium, ne vendosim të përdorim asgjë përveç të njëjtave shishe për fëmijë të materialeve PP të klasës ultra të lartë, të sigurt dhe eko-miqësore, si dhe shtetërore -proceset e prodhimit të artit dhe kontrolli i rreptë i cilësisë.

 ·         Një IDE DHURAT E MADHE P EVR TER GJITH: Nëse jeni në treg për një dhuratë të këndshme dhe praktike, mund të ndaloni së kërkuari. Ky shpërndarës i shkëlqyeshëm i vajit esencial të aromaterapisë është një dhuratë e zhytur në mendime dhe e dobishme, nga e cila të gjithë mund të përfitojnë. Me një kombinim të stilit, dizajnit dhe funksionit si ai, është një hit i siguruar nga cilësia
specifikimet

Emër

shpërndarës vaji esencial aromaterapie

kapacitet

500ml

material

ABS + PP

të dhëna

AC100240V 50 / 60HZ

prodhim

DC24V, 13W, 500mA

aksesorë

adaptor, kupa matëse

funksion

Dritë e butë dhe e ngrohtë e natës / e udhëhequr nga ngjyra


NA KONTAKTONI