+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L04 SOICARE 400ml drithëra drithërash me lagështirë Shpërndarës elektrik ultrasonik i vajit thelbësor


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-L04

funksion:

SOICARE 400ml druri me drithëra të ftohtë-mjegull Shpërndarës elektrik ultrasonik i vajit thelbësor

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

* 20 20 * 24.5cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Pajisja më e mirë e dhuratave 5-N-1 AROMATERAPI: Ky shpërndarës ultrasonik i vajit thelbësor është një pajisje e mahnitshme aromaterapie me shumë funksione, ndryshe nga çdo tjetër që keni përdorur ndonjëherë. Përmban një rezervuar të madh dhe të lehtë për t’u pastruar 400 ml ujë, 7 ngjyra të ndryshme të lehta LED, mënyra të shumëfishta shpërndarjeje mjegulle, si dhe një ndërprerës automatik sigurie që parandalon atë nga mbinxehja në rast se mbaron ujë.

·        DIFUSUESI I MADH I AROMATHERAPIS: Përveç përdorimit të tij në aromaterapi, ky shpërndarës i vajit thelbësor funksionon edhe si lagështues. Përdoreni atë për të përmirësuar cilësinë e atmosferës së shtëpisë tuaj, për të mbuluar erën e kafshëve shtëpiake ose pirjen e duhanit dhe për të mbrojtur familjen tuaj nga ajri tepër i thatë, elektriciteti statik dhe më shumë!

·        MATERIALET E CILALSIS PREMIUM: Kur bëhet fjalë për shpërndarësit tanë të vajit thelbësor premium, ne vendosim të përdorim asgjë përveç të njëjtave shishe për fëmijë të materialeve PP të klasës ultra të lartë, të sigurt dhe eko-miqësore, si dhe gjendjen e- proceset e prodhimit të artit dhe kontrollin e rreptë të cilësisë.

·        Një IDE DHURAT E MADHE P EVR TER GJITH: Nëse jeni në treg për një dhuratë të këndshme dhe praktike, mund të ndaloni së kërkuari. Ky shpërndarës i shkëlqyeshëm i vajit esencial të aromaterapisë është një dhuratë e zhytur në mendime dhe e dobishme, nga e cila të gjithë mund të përfitojnë. Me një kombinim të stilit, dizajnit dhe funksionit si ai, është një hit i garantuar!


specifikimet

Emër 

Shpërndarës i vajit thelbësor të drurit 

material

PP / ABS / PC

Fuqia Input

AC100-240V 50 / 60H

kapacitet

400ml

Koha e punës

Deri në 12 orës

Sasia e spërkatjes

30-60ml / h

peshë

720g

Madhësia e njësisë 

17 * 17 * 21 cm

Modaliteti i kohës

1 orë / 3 orë / 6 orë / ON

furnizimi me energji elektrike

DC24V 0.65A

Instalim

Tabletop / Portable


NA KONTAKTONI