+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G06 SOICARE mini 100ml aromatherapy ultrasonic humidifier ajri shpërndarës vaj esencial


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G06

funksion:

SOICARE mini 100 ml aromaterapi shpërndarës vaji esencial lagështues ajri tejzanor

 

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

10 * 10 * 16mm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

SP-G06 SOICARE mini 100ml aromatherapy ultrasonic humidifier ajri shpërndarës vaj esencial ·        IFHOMEWEEKS 100ML DIFFUSER MULTIFUNCTIONAL Portable - Mund të përdoret si Aromatherapy Diffuser, Humidifier ose Night-light, Ju mund ta sillni atë në udhëtimin tuaj me modelin portabël. Ka shumë ngjyra dhe ngjyra rrotulluese të zgjedhura për të krijuar një ambient të këndshëm në dhomën tuaj të gjumit gjatë natës.

·        OP OPERACIONI I THJESHT AND DHE I HUMANIZUAR - Difuzori mbyllet automatikisht kur niveli i ujit / vajit është shumë i ulët ose koha është e tepërt, gjë që mund të sigurojë siguri dhe qetësi shpirtërore. Lehtësia e instalimit dhe të gjitha funksionet janë të thjeshta për tu operuar, madje edhe një fëmija mund ta kuptojë.

·        Hum Lagështuesi tejzanor i mjegullës HOMEWEEKS jep një mjegull ultra të hollë dhe të butë, e cila mund të lagështojë hapësirën tuaj të jetesës dhe të njomë lëkurën e thatë. Gjithashtu ju ndihmon të merrni frymë më mirë kur flini me kondicioner të ndezur.

                  ·      Lironi përsosmërisht lodhjen tuaj - Vendosni vajin esencial brenda, Ky shpërndarës i vajit thelbësor mbush hapësirën me një aromë të bukur që mund të ngrejë shpirtrat dhe të lehtësojë stresin nga dita e stresuar dhe e lodhur, e përsosur për të varrosur pirjen e duhanit kokëfortë dhe aromat e kafshëve shtëpiake, të ndihmojnë për tu qetësuar gjumi i rrethuar nga aroma aromatike.


specifikimet

kapacitet

100ml

pushtet 

12w

 zhurmë

<35dB (A)

dalja e mjegullës

17-25ml / h

material

ABS + PP

koha maksimale e punës

6hrs

aksesorë

tenxhere matëse, manual, përshtatës

Madhësia e njësisë

20X18X20 cm

duke aplikuar hapësirën

aromë 15 m², lagështues 8m²


NA KONTAKTONI