+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L08 SOICARE 300 ml kokë qepë me kokrra druri aromaterapi me ultratinguj aromash prej druri


Detajet Shpejta
Numri Modeli:SP-L08
UPC:744306468255
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:100 Pieces
Details paketimit:53.3x36x35cm / 12 Copë
Aftësia furnizimit:100000 copë në muaj
përshkrim i produktit
  • Mist: aromaterapi me mjegull te ftohte, funksionon e qete, shume e pershtatshme per perdorim ne jete dhe pune. Me një kapacitet prej 300 ml, mjegulla mund të zgjasë më shumë se 10 orë. Prodhimi i mjegullës së këtij difuzori është rreth 60-70 ml/h, i përshtatet hapësirës 20-30 ㎡.
  • Siguria: Projektuar me funksionin e fikjes automatike, difuzori do të ndalojë së punuari automatikisht kur të mbarojë uji ose të mbarojë koha.
  • Light: Ky shpërndarës i aromës ka 7 drita LED shumëngjyrëshe. Gjithashtu, çdo ngjyrë ka opsione të zbehta dhe të ndritshme, që do të thotë se drita mund të qarkullojë me 14 ngjyra. Ose, mund ta vendosni në një ngjyrë fikse.
  • Koha: Me butonin "MIST", mund të vendosni mjegull standarde dhe mjegull të fortë, gjithashtu mund të vendosni kohëmatës 4 modelesh: 1H, 3H, 6H dhe të vazhdueshëm. Ky funksion ju ndihmon të krijoni një mjedis qetësues dhe relaksues.
specifikimet
Kapaciteti300ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V,14W,600mA
materialABS+PC+PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
Kohëmatës1H / 3H / 6H / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ16.8 * 14.8cm
pesha Njësia625g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 17 17 * 16.5cm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 53.3 36 * 35cm
NW / kartonkgs 7.50
GW / kartonkgs 8.50
Kontaktoni