+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

PR KOMPANIN O TON

Sunpai Industries Limited është e specializuar në produktet e aromave për mbi 15 vjet, i cili ka inxhinierë të shkëlqyeshëm për porositë tuaja OEM dhe ODM.

Mbi 15 vjet përvojë OEM, me markë vetanake - SOICARE, ka krijuar marrëdhënie biznesi për mbi 300 klientë në të gjithë botën, veçanërisht për Evropën, Amerikën e Veriut, Rusinë, Australinë dhe Dubai. Certifikuar ISO, FCC, UL, RoHS, CE&GS.

SOICARE u ka ofruar klientëve një mënyrë të përshtatshme për të blerë një përzgjedhje të gjerë të produkteve të jetesës me çmime tërheqëse përmes faqeve të internetit, të cilat janë të disponueshme në shumë gjuhë kryesore.

www.aroma-diffusers.com ofron produkte në kategoritë kryesore të shpërndarësve të aromave, lagështuesve, qirinjve aromatikë.

Zgjidhni Soicare, zgjidhni mënyrën e shëndetshme të jetesës.

Pse Zgjidhni SHBA


SOICARE u ka ofruar klientëve një mënyrë të përshtatshme për të blerë një përzgjedhje të gjerë të produkteve të jetesës me çmime tërheqëse përmes faqeve të internetit, të cilat janë të disponueshme në shumë gjuhë kryesore.

 • CILALSIA E PAR
  CILALSIA E PAR

  Cilësia e të gjitha produkteve garantohet nga më shumë se 10 procedura të kontrollit të cilësisë, 100% angazhim i kontrollit të cilësisë.

 • Kapaciteti i furnizimit
  Kapaciteti i furnizimit

  Meqenëse kemi ekip profesional të prodhimit dhe linjë efikase të montimit, ne mund të garantojmë shpërndarjen në kohë.

 • MIMI KOMBITTAR
  MIMI KOMBITTAR

  Ne jemi një fabrikë profesionale dhe e pajisur mirë, dhe mund t'ju ofrojmë produkte të besueshme me çmim konkurrues.

 • D DRGIMI I FASTS
  D DRGIMI I FASTS

  Megjithëse kemi zgjedhje transporti si FOB dhe CIF, ju jeni gjithmonë të mirëpritur të zgjidhni sido që dëshironi.

FAKTORIA JON


Punishte

Punishte

Punishte

Punishte

Depo

Depo

Kufiri i zbulimit

Kufiri i zbulimit

Dhoma e mostrës

Dhoma e mostrës

Zyrë

Zyrë

CERTIFIKATA