+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Përhapës Aromatherapy Glass Firework 43D SP-G100 3ml


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Foshan
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G43
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:12 copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:100000 copë në muaj


përshkrim i produktit

100ml Diferencë Aromatherapy Glass Firework 3D 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Shpërndarës qelqi i bërë nga dora & Dizajn më elegant: Difuzori aromatherapy është dizajni i vazove të modelit prej xhami prej mermeri, një shtesë e përsosur për çdo shtëpi, zyrë, palestër, banjë apo studio bashkëkohore. Kompakt dhe i lëvizshëm, mbulesa e shpërndarësit të aromës mund të hiqet pa mundim, të mbushet lehtë me ujë dhe disa pika vaj esencial, duke ju ndihmuar të korrni me lehtësi përfitimet e aromaterapisë.

2. Të gjitha në një funksion: Përhapësi i vajit thelbësor Aromatherapy, Humidifier i ftohtë i mjegullës, Drita e natës. Multifunksionale: Lëkura e lagur, Ajri i lagështuar, Imuniteti i Përforcuar, Lirimi i Stresit dhe Përmirësimi i Gjumit. Me 7 dritë LED qetësuese, mund të kaloni nëpër të ose ta ngrini në një ngjyrë fikse. Dritat mund të fiken vetëm për aromaterapinë. Dhuratë e mrekullueshme për familjen dhe miqtë.

3.Whisper Quiet Ultrasonic Technology: difuzori thelbësor i aromaterapisë miratoi teknologji të përparuar tejzanor, është jashtëzakonisht i qetë pa zhurmë të bezdisshme që nuk do t’ju ​​shqetësojë kur flini ose në punë. Nuk përdoret nxehtësi, duke e bërë atë të sigurt për fëmijët dhe kafshët shtëpiake. Mjegulla e vazhdueshme e freskët dhe aromat e këndshme për t'i dhënë shtëpisë tuaj një aromë të freskët, aromatike, lagështoni butësisht ajrin dhe eleminoni pluhurin dhe alergjenët, lehtësoni stresin dhe qetësoheni në relaksim të thellë.

4. Dizajni i Sigurisë dhe Automatikimi i Ndërprerë: Përhapësi i vajit thelbësor Aromatherapy automatikisht do të ndalet së punuari dhe do të mbajë njësinë tuaj të dëmtohet sa më shpejt që përmbajtja e tij e ujit të jetë konsumuar. 4 Modalitetet e Vendosjes së Kohës: 0.5H, 1H, 2Hs, 3HS, mund të vendosni kohën kur e përdorni. Ai do të ndalet së punuari automatikisht kur të arrijë cilësimin e kohës.


specifikimet
kapacitet100ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialXham + ABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Kohëmatës1H / 2H / ON
Vëllimi i mjegullës20-30ml / h
Koha e fundit4-5hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ13.4 * 24cm
pesha Njësia625g
Madhësia e kutisë së ngjyrave17.6 17.6 * * 29.6 cm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 63 56 * 38cm
NW / kartonikgs 8.37
GW / kuti kartonikgs 10.37


NA KONTAKTONI