+ 86 13114419443

сите категории
EN

Главни производи

ВОВЕД НА КОМПАНИЈА


Sunpai Industries Limited е специјализирана за мирисни производи повеќе од 15 години, кој има одлични инженери за вашите нарачки за OEM и ODM.

Повеќе од 15 години искуство со ОЕМ, со сопствен бренд - SOICARE, воспостави деловни односи за над 300 клиенти низ целиот свет, особено за Европа, Северна Америка, Русија, Австралија и Дубаи. Сертифицирани ISO, FCC, UL, RoHS, CE&GS ........

 • Фабрика

  Фабрика

 • канцеларија

  канцеларија

 • Производствена линија

  Производствена линија

 • Тестирање

  Тестирање

Зошто да не одберете нас


SOICARE им понуди на клиентите лесен начин за купување широк избор на производи за живот по атрактивни цени преку веб-страници, кои се достапни на повеќе големи јазици.
 • ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

  Квалитетот на сите производи е загарантиран со повеќе од 10 постапки за контрола на квалитетот, 100% заложба за контрола на квалитетот.

 • КАПАЦИТЕТ ЗА НАБАВКА

  Бидејќи имаме професионален тим за производство и ефикасна монтажна линија, можеме да гарантираме навремена испорака.

 • Конкурентна цена

  Ние сме професионална и добро опремена фабрика и можеме да ви понудиме сигурни производи со конкурентна цена.

 • БРЗА ИСПОРАКА

  Иако имаме избор за испорака како FOB и CIF, секогаш сте добредојдени да изберете како и да сакате.

ПОДОБНО МЕСТО

Со клучни функции на ароматерапија, навлажнете ја сувата просторија, украсете ја куќата, нашите производи се погодни за употреба на многу места, како што се Дома, Канцеларија, Хотел, СПА-клуб, Јога-клуб итн.

канцеларија

канцеларија

дома

дома

јога

јога

бањата

бањата

хотел

хотел

НОВО ПОДНЕСУВА

ИЛИ CИВИТЕ СЕ СЕГА

+ 86 21 6090 1394