+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-USB09 конкурентен дифузер за масло без вода


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Сочар
Број на моделот:SP-USB09
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за:55.5х43.5х26см / 60 чл
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

Конкурентен дифузер за масло без вода 

Главни функции и карактеристики:

1. Може да додадете есенцијално масло и пестицид

2.Последна со мала големина и USB поврзана

3.Добен дизајн со LED светлосен круг за украсување

4. Напојувано со автомобил, компјутер, електроенергетска банка итн.

5. Може да работи со суви батерии

6.Погодно како мал подарок


спецификации
капацитетНе
Влезна моќност5W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100-240V 50 / 60HZ
излезDC5V / 1A
материјалABS + PP
Светлина7 шарена LED светло
Тајмербр
СигурностАвтоматско исклучување кога нема масло
Големина на единицатаΦ97.5 * 51mm
тежина единица90g
Големина на кутија во боја13.7x10.4x6cm
пакет60pcs / ctn
Големина на картон55.5x43.5x26cm
NW / картон10 килограми
GW / картон11 килограми


Контактирајте нѐ