+ 86 13114419443

сите категории
EN

СП-E019 SOICARE суви батерии работат со дифузор без есенцијално масло со микро магла


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Sокер
Број на моделот:SP-E019
Потврдување:ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Минимална Подреди Кол:1Парче
Пакување Детали за:50.5 * 42.5 * 30.5cm/ 60 парчиња
Набавка Способност:100000 парчиња по месец


Опис на производот

суви батерии работат со дифузор без есенцијално масло со микро магла

Главни функции и карактеристики:

· Користење на Пиезо технологијата со бесшумна микро магла

· Преносни и безжични за оперирани од две 1.5V AA LR6 (не вклучуваат) суви батерии.

· ЛЕД светло само во сина боја.

· Дифузер за масло со едноставен стил, достапно за соодветно есенцијално масло

· 3 поставки на тајмерот за да се задоволат различните потреби

· Достапно е црно-бело дифузор

· Совршено е за простории за седење, спа соба, канцеларија и автомобил.


спецификации
капацитетбр
Влезна моќност-
бучава<35dB (A)
ВнесетеДва 1.5V AA LR6 (не вклучува)
излезДва 1.5V AA LR6 (не вклучува)
материјалPP
СветлинаСино светло
ТајмерW / P: 4S / 17S; 5S / 12S; 6S / 10S
СигурностАвтоматско исклучување кога нема масло
Големина на единицатаΦ75 * 129mm
тежина единица120g
Големина на кутија во боја80 80 * * 140mm
пакет60 парчиња / ctn
Големина на картон50.5 * 42.5 * 30.5cm
NW / картон9.5 килограми
GW / картон10.5 килограми


Контактирајте нѐ