+ 86 13114419443

сите категории
EN

СП-Т2 СОИЦЕР 300 мл Преносен ултразвучен изладувач на магла со маска за прскање со воздушен проток за автомобил и мини навлажнувач


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

СОЦИЈАР

Број на моделот:

СП-Т2

функција:

SOICARE 300мл Преносен ултразвучен изработувач на кул замаглување USB распрскувач на воздух за автомобили мини навлажнувач

Пакување

Кутија во боја

Минимална Подреди Кол:

500 Парчиња

Големина на еден пакет:

10 * 10 * 15cm

Набавка Способност:

10000 парчиња месечно

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Начин на плаќање

Т / Т, ЛЦ, ПЕЈПАЛ, АЛИБАБА ОСИГУРУВАЕ, ПЕЈОНЕ


Опис на производот

·        Мини дифузер за арома на навлажнувач на воздухот. Резервоар за вода 300ml. Со Шарена ноќна светлина.

·        Прилагодливи се 2 режими на прскање, еднаш притиснете за постојано прскање, двапати за прскање со интервал.

·        5V 1A напојување на микро USB, компатибилно со секој уред со USB порт како лаптоп, работна површина, банка за напојување, приклучок, штекер за напојување

·        Аумомтска функција за исклучување, 4 часа закажано време на исклучување за постојано прскање, 6 часа за прскање со интервал.

·        Мал и лесен, совршен за домашна спална соба, канцеларија во 20-30 квадратни метри, или пренослив за автомобил, патувања.


спецификации

Точка НЕ

 T2

 Внесете

 DC5V 1W

 Заштита од недостиг на вода

 Автоматско исклучување

 Материјал

 ABS + PP

 капацитет

 300 ml

 Операција

 Екран на допир

 Излез на магла

 20-35мл / ч

 Време на траење

 Часови 7-10

 режимот на работа

 Континуирано или наизменично

 Зачини

 Вода

 GW

 0.5kg

 


Контактирајте нѐ