+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-L32 SOICARE 500ml Auto Oil-Adding Cool Mist Ultrasonic Aroma Diffuser Humidifier


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

СОИКАРЕ

Број на моделот:

СП-Л32

функција:

Auto Oil-Adding

Пакување

Кутија во боја

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Големина на еден пакет:

175x175x210mm

Набавка Способност:

10000 парчиња месечно

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Начин на плаќање

T/T, LC, PAYPAL, ALIBABA ОСИГУРУВАЊЕ, PAYONEE


Опис на производот

·       500ml large capacity for up to 20hours continuos working time. 

·       Built-in innovative automatic aroma adding system for easy aromatherapy.

·       Color changing night light with feature of light color settable.

·       Automatic shut off when water is run out.

·       Scientific design for easy use and maintenance. 


спецификации

Точка НЕ

СП-Л32

Внесете

DC24V 12W

Water shortage   Protection

Автоматско исклучување

Материјал

ABS + PP

капацитет

500 ml

Операција

Екран на допир

Излез на магла

20-40мл / ч

Време на траење

> 13 часа

режимот на работа

Continuous or Intermittent

Зачини

Water+Essential oil

GW

550 g


Контактирајте нѐ